EU-CARS prodej a servis, s.r.o.

EU-CARS prodej a servis, s.r.o.

Čelakovského 2295

738 01 Frýdek-Místek

Hlavní stránka

Nabídka vozů

Poptávka

Splácení

Služby

Aktuality

Partneři

Kontakt

 

 

Aktuality z bazaru a ze světa

10.10.2009, 16.00

Ze světa

Suzuki SX4 dostalo nový interiér a úspornější motory

Modernizovaný hatchback SX4, v Česku nejprodávanější model s logem Suzuki, se na první pohled příliš nezměnil (jiný je pouze nárazník a mřížka chladiče), hlavní odlišnosti najdete skryty pod líbivě vypadající karoserií.

V interiéru je nový přístrojový panel s přehlednějším displejem palubního počítače, který konečně ví, jaký je dojezd vozu. Díky několika úpravám v motorovém prostoru (například větší kryt motoru, použití hodnotnějších materiálů u spojovací hřídele v případě verzí s pohonem přední nápravy) se také povedlo snížit motorický hluk.

Suzuki SX4 (facelift 2009)

Suzuki SX4 je v Česku nejprodávanějším modelem Suzuki.

FOTO: maž, Novinky

V nabídce dva benzínové motory a jeden turbodiesel

Drobného zvýšení výkonu (a snížení emisí a spotřeby paliva) se dočkaly všechny tři nabízené motory. Benzínová patnáctistovka s výkonem 82 kW a 145 Nm má nyní kombinovanou spotřebu 6,1 litru na sto kilometrů. Čtyřválcová šestnáctistovka má nyní vyšší výkon o 9 kW (88 kW a 145 Nm) a spotřebu nižší o 0,8 l – nyní 6,2 l / 100 km.

Původní zastaralou dieselovou jedna-devítku výrobce nahradil dvoulitrem s šestnáctiventilovým rozvodem – výkon nyní činí 99 kW a točivý moment má hodnotu 320 Nm. Kombinovaná spotřeba klesla na 4,9 l.

Suzuki SX4 (facelift 2009)

Suzuki SX4 se dodává jako "čtyřkolka" nebo s pohonem pouze přední nápravy.

FOTO: maž, Novinky

Měli jsme možnost krátce faceliftovaný model SX4 vyzkoušet na lesní cestě s několika výmoly a relativně velkým převýšením. Vzhledem k tomu, že v ten den Česku padaly teplotní rekordy a cesta byla zcela suchá, nebylo třeba ani pohonu obou náprav, SX4 těžila pouze z relativně vyššího těžiště. Pohon 4x4 můžete zapnout buď „natvrdo“ nebo připojení zadní nápravy můžete nechat na elektronice. Také lze jet pouze s pohonem přední nápravy, což snižuje spotřebu. Kromě verzí 4x4 dodává Suzuki model SX4 i s pohonem výhradně přední nápravy.

Základní cena s benzínovou patnáctistovkou začíná na částce 289 900 korun, nejlevnější verze 4x4 přijde na 439 900 korun.

Suzuki SX4

Suzuki SX4 před faceliftem

FOTO: Suzuki

Suzuki SX4 (facelift 2009)

Suzuki SX4 (facelift 2009) - nový je informační displej

 

Zdroj: novinky.cz

 

 

Vyhledat váš budoucí automobil

Značka:

Model:

Kategorie:

Karoserie:

Výkon od:

Objem motoru od:

Palivo:

Cena do:

Seřadit podle:

Záznamů na str.:

Reklama

ESSOX

SLEVY AŽ 20 000
NA VYBRANÉ VOZY!

Zaručujeme Vám profesionální přístup!

Naši odborníci Vám poradí a zajistí možnosti co nejlépe poznat Váš vybraný vůz. Zkušební jízdy a prohlídky ve Vámi vybraném autoservisu jsou samozřejmostí. Taktéž Vám zajistíme doživotní záruku na původ vozidla CarDetect a prověření vozidla v databázi POLICIE ČR.

 

Hlavní menu  |  Nabídka  |  Poptávka  |  Splácení  |  Služby  |  Aktuality  |  Partneři  |  Kontakt  |  82419

EU-CARS prodej a servis, s.r.o.

Tvorba www - Web & Media a.s.